Sizi tanıyorum

Sonunda 11 ay boyunca çektiğim binlerce resmi ayıklayıp içlerinden en güzel 600 tanesini seçip, neredeyse her gün bize sitem eden büyüklerimize de bastırmak suretiyle herkesin kalbini kazanmış bulunmatakyım. Burada sevgili Teknosa‘ya aile bütçemize yaptığı katkıdan ötürü teşekkür etmeden geçemeyeceğim. Teknosa Fuji Fotolab diye bir uygulama başlatmış ve 10×15 ebadındaki resimleri tamına tamına 10 kuruşa bastırıyormuş. Bu işe sıkı bir bütçe ayırmam gerekeceğini düşünürken, sadece 60 TL vermek nasıl hoşuma gitti bilemezsin. Baskı kalitesi de hiç fena çıkmadı. Hele de resimlerin çoğunun seni  sevenlerin buzdolaplarını süslemek üzere bastırıldığı düşünülürse.

Hazır bu kadar fotoğraf bastırırken aylardır yapmayı ertelediğim aile ve arkadaş albümünü de hazırladım. Çok yakınlarımızı üzerilerine adlarını ya da akrabalık derecelerini yazarak bir albüme koydum. Şimdi hergün o minik işaret parmağınla bu bu buuuu diyerek albümüne bakıyor, çok eğleniyorsun. Fikir yine Montessori bloglarından…

7 Responses to Sizi tanıyorum

 1. Sen şu montessorie yi bize bir anlatsana kuzum buluştuğumuzda.Fotoğraf fikri için teşekkür ederiz, elbet bizim de başımıza gelecek budur 🙂

 2. Benden bizden dedi ki:

  Cok iyi yapmissin eline saglik! Benim de odum kopuyor hard diske birsey olacak ya da makineler calinacak kaybolacak resimler diye!!

 3. Sena dedi ki:

  Muhteşem bir fikir !!
  Montessori yi özümseyenlerden dinlemek istiyordum ben de.
  Sen tam bize göresin Nihan :)))

 4. cokoprenses dedi ki:

  aaa tekrar başlamış mı teknosanın kampanyası.ooooo yüzlerce resim nası seçicem şimdii:))

 5. cokoprenses dedi ki:

  ay burdan sorayım bari,nasıl izlemeye alıcam seni bulamadım:(mail adresini de bulamadım:(

 6. BERRİN dedi ki:

  Nihancım esımde soylemıstı yaptıralım dıye.dur hazır sen yaptırmısken ben ona suprız yapıyım bari:)) ama perininde dedigi gibi su montessoriyi bi anlatsan bize.valla biri lazım bize anlatcak :))

 7. Meraklının Annesi dedi ki:

  Kızlar gören de beni Montessori’nin kitabını yazdım filan sanıcak! Beni biliyorsunuz hiçbirşeyi körü körüne uygulamam ama Montessori’nin pek çok şeyi kafama yatıyor. Özellikle az ve öz oyuncak, evde kendi kendine yapılan aktiviteler kısmı. Bildiklerimi zevkle anlatırım.
  @Çokoprenses-rss feed’i soruyorsan sayfanın en altında sol köşede turuncu bir küp şeklinde duruyor. Bulamazsan http://meraklicuce.annemingunlugu.com/feed olarak tanımlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company