Pijama Partisi

Kim demiş pijama partisi sadece kızlar içindir diye? Gayet anneler ve oğulları da pijama partisi yapabiliyormuş. Bu hafta sonu ilk kez senin bir arkadaşına yatılı misafir olarak gittik.  İlk bir araya geldiğimizden beri böyle yakın olacağımızı hissediyordum, hiç yanılmamışım. Birbirimizden ayrı geçen 30 yıla inat dost olduk biz. Kendi evimizde gibi rahat ettirdi bizi Gökçe Teyzen, Çınar da tüm oyuncaklarına musallat olan seni hep anlayışla karşıladı.

Bahçede havuz keyfiyle başlayan günün sonunda sizi biraz parka götürdükten sonra yıkayıp erkenden yatırdık. Allahtan Çınar’ın eski yatağı da halen evdeydi de senin yatışın problem olmadı. Hatta evdekinden daha rahat uyuduğunu bile söyleyebiliriz. Biz de emziren anneler olarak abartmadan şarap ve pizza keyfi yaptık bahçede. Gözlerimizden uyku aka aka bolcana da lafladık.

Ertesi sabah güzel bir kahvaltının ardından, uzun bir yarıştan dönen babası ile Çınar’ı baş başa bırakıp evimize doğru yola koyulduk. Kendimi tatil öncesi tatile gitmiş kadar iyi hissettiğim, hayattan çalınmış bir hafta sonuydu. Gelenekselleştirmekte fayda var 🙂

İyi ki varsınız Sayın Kürşat Ailesi…

One Response to Pijama Partisi

  1. Gökçe dedi ki:

    Canım arkadaşım benim, her zaman bekleriz. Keşke yakın otursak da zırt pırt görüşsek…Neyse belki gelecekte levent gibi bir yere orta noktaya taşınırız ne dersin?
    Bu arada Çınar’ın yatağı hala bizde Tuna’yı da dahil edeceğimiz bir plan yapsak?Ailece pijama partisi diyeceğim yanlış anlaşılmalar olacak 🙂 Ayrıca en kısa zamanda görüşmezsek Demir’in elimde müstehcen fotoları var… ona göre diyorum.Yani çocuğunun lisedeki ruh halini düşün, basarım facebook’a bütün kız arkadaşları görür ona göre. Ay zaten şimdi düşündüm bu çocukların hali ne olacak yaaa? Karizma sıfır değişik değişik yerlerde yok gökçe teyzesi poponu ısırsın, yok memeye el salladık veda ettik lafları falan …Neyseki Demir oğlum çok cool benim bu durumu da avantaja çevirir.
    Ay yazdıkça yazasım geldi benim de.Siz de iyi ki varsınız Uğun ailesi bir de biz sizi çok seviyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company