Dalton Yılbaşısı Vol.3

Kurgulamak 10 dakika, mail çevirip karar vermek yarım saat, daltonlarla yılbaşı paha biçilemez! Bu ekibi öyle seviyorum ki. “Ay nasıl yaparız ,olur mu, aman yok oturalım evimizde” diyen bir kişi bile olmadı. Bu yılı da bir yılbaşı klasiği olarak dalton ekibiyle geçirdik, ne iyi ettik.

Birinci teşebbüsümüzde de deli demişlerdi, 1 yaş altında 4 bebekle aynı evde yılbaşı mı olur diye. İkinci yıl sadece Doruk’la da olsa yine de uykusu bozuk iki çocuğu aynı evde yatırmak cesaret istiyordu. Ama bu yılki plan hepsinden de iddialıydı. Hepimizin tek bildiği çocukken ailelerimizle gittiğimiz bol çocuklu ev gezmelerinden ne kadar keyif aldığımız ve bu yıl da çocuklarımızdan ayrı bir yılbaşı geçirmek istemediğimizdi.

Ev sahibimiz Lal olacaktı. Anneler olarak yapılacakları ve alınacakları bölüşmüştük. Plana göre sen öğle uykundan uyanınca ablanla taksiye binip işe gelecektin. Batu’nun babası işten erken çıkıp Batu’yu alıp bizim işyerine getirecekti. 17.30’da hepbirlikte işten çıkıp Lal’lere geçecektik. Zaten Avrupa yakasında olan Doruk’lar da direkt oraya geleceklerdi. Çocuklar 19.00’da, büyükler ise 20.00’de yemeğe oturacaktı. Çocuklara yılbaşı dolayısıyla 21.30’a kadar ayakta kalma izni verecek, bu süreyi ablanın gözetiminde oynayarak geçirecektiniz. Sonra Doruk Lal’in yatağında, sen misafir odasına kurduğumuz park yatağında, ekibin en sorunsuz uykucuları ev sahibesi Lal ve Batu da Başak Teyzenlerin yatağında birlikte uyuyacaklardı.

Ne komiktir ki senin ev yerine takside uyuman ve işyerine uykuda gelmen dışında dakika sekmedi bu program! 2-5 yaş arası toplam 4 çocuk, 9 büyük fazlasıyla sakin ve güzel bir yılbaşı geçirdik. Sen halen geceleri taşınabilen bir çocuk olmadığından bizim yatılı kalmamız tüm programı senin için çok daha eğlenceli bir hale getirdi.

Tüm oyuncaklarını emrinize amade eden harika ev sahibemiz Lal’e, hizmette kusur bırakmayan anne ve babasına, keyifin dozunu arttıran tüm katılımcılara teşekkürlerimizle. Çocuklu hayat sizinle güzel, hep birlikte nice mutlu yıllara…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company