Bayram hediyesi

Kendini Nisan zanneden bu güzel Kasım ayında, ikinci bayramının açılışını Bursa’da babane, dede ve amca ziyareti ile yaptın. Dönüşünde İstanbul ziyaretlerini tamamladın. Koç Müzesi‘ni gezdin. Çınar senden küçük olmasına rağmen onu ziyarete gittin, büyüklük sende kaldı 🙂 Ela ve bilimum teyzelerinle brunchta görüldükten sonra kapanışı Mina ile caddede fink atarak tamamladın. Babanla bol bol hasret giderdin, özetle yine çokça gezdin.

Aldığın tonla hediye ve harçlığa rağmen bence bu bayramın en güzel hediyesi sonunda patlayan sağ üst dişin oldu. Alt dişinden tamı tamına 2 ay sonra sen 8 ay 6 günlükken 3. dişine kavuştun. Ne gariptir ki yine Samikolarda fark ettim dişinin çıkmak üzere olduğunu. O evde var bir keramet 🙂 Yalnız bu seferki çok farklı, önce bembeyaz oldu, sonra direkt iki başıyla birlikte resmen yarılarak çıktı dişin! Gecede 8 kere kalkıyor olmana şaşmamalı bence. Yanındakini de tez vakitte patlatır rahatlarsın umarım.

3 Responses to Bayram hediyesi

  1. Seda dedi ki:

    bu güzel resimleri görünce bi koşuda size gelip demir’i ısırasım geliyo:) biz bayramda görüşemedik üzüldüm okuyunca 🙁
    ve günün haberi.Oğuz 3.dişi patlattı.fakat bişi var! patlayan 2 diş üstteki 2 diş değil onun sağ ve sol tarafındaki dişler.hayırdır inşallah?!

  2. ya bu dişlerin sıkıntısız çıkma ihtimali yok di mi? hep ağlayacak mı bebelerimiz, biz de hep uykusuz mu olacaz? maşallah demir’e 3.cüyü de atlattınız 🙂 Oğuz’a da maşallah 🙂

  3. Meraklının Annesi dedi ki:

    Teşekkür ederiz Peri Teyzesi. Bugün Seda’la konuştuk ay dişi patlamış anlamadım bile diyen şanslı anneler de var. Biz ilk dişten beri sürünüyoruz 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company