37 haftalık göbek

37w

Evde hayat hızla akarken 36. haftada çekmemiz gereken fotografı unuttuk tabi! Neyse 1 haftalık gecikmeyle işte 37. hafta itibariyle ulaştığın büyüklük budur oğlum. Kilomuzun ve boyumuzun ölçüsünü Cuma günkü kontrolümüze öğreneceğiz.

Evdeki birinci haftamız su gibi akıp geçti. Evde olunca dinlenirdik gibi hayaller kurduysan cnm oğlum, belli ki senin annen ayağını uzatıp dinlenecek hamilelerden değil. Odandaki son eksikler tamamlandı, ihtiyaç listesindeki son alışverişler yapıldı, hastaneye seni ziyarete gelenlere ikram edilecek çikolatalar süslendi, kaldı birtek kurabiyelerin. Eğer doğmazsan pastacı annen, pastacı teyzelerinle birlikte Pazar günü onları da halledecek. Bakalım millet kurabiye de yesin mi istiyorsun yoksa çikolata yeterli mi diyorsun?

3 Responses to 37 haftalık göbek

 1. Nevin dedi ki:

  Aaaaaa
  Kurabiyeleri yapalım sonra ne zaman isterse gelsin bayım.
  Yok öyle ceeek demeler…

 2. Gökçe dedi ki:

  Bugün kontrol var di mi senin? Merakla bekliyorum hemen paylaş bizimle 🙂 Bu arada ihtiyaç listesi dediğin yazılı birşey mi? Ben de sürekli birşeyler alıyorum bir kaç liste üstünden ama bir türlü emin olamıyorum, sende düzenli bir liste varsa paylaşabilir misin?
  Teşekkürlerrr

 3. Meraklının Annesi dedi ki:

  Gökçe Selam,
  Bölük pörçük listemi yayınlamama vesile olduğun için teşekkür ederim. Umarım sana da faydası dokunur.
  Hala doğurmadım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company