23 haftalık göbek

23w

23w

İyi ki resim çekmeye başlamışız. Şimdi 19.haftadaki resmime bakınca anlıyoruz ki sen bu ara baya büyümüşsün 🙂  21.haftada birşey oldu, resmen bir gecede göbeğim  fırladı!  Ben bu durumdan şikayetçiyim sanıyorsan yanılıyorsun çocuuum. Aksine göbeğimin çıkması, giydiğim hamile kıyafetleri, aldığım kilolar, kısacası senin bende yarattığın tüm değişiklikler gayetle de hoşuma gidiyor. 

cucem_191109

23w2d - 28 cm - 600 gr

23 hafta 2.gün itibariyle boyun 28 cm, kilon 600 gr, annen +6 kg. Güzel bir profil resmi vermen için biraz daha büyümen gerekiyormuş, şimdilik bununla idare ediyoruz. İkimiz de gayet sağlıklıyız çok şükür. Bugünkü kontrolümüzde şeker yüklemesi yapıldı. Doğumdan sonra göbek kordonundan mikrop kapmaman için de tetenos aşısı olduk.

Bu haftadan itibaren seninle ilgili alışverişlere başlarız diye planlamıştık. Özellikle odanın bir an önce sipariş verilmesi gerekiyor çünkü yapılması çok uzun sürüyormuş. Derken pazartesi günü anneanenin ayağı kırıldı. 1 ay sahalardan uzak! Sonraki bir ay ancak düz koşulara başlayacak, takımla antremana çıkması nerden baksan 2 ay. Ama buna da şükür, çok daha ciddi birşey olabilirdi ucuz atlattık. Önümüzdeki hafta baban yokken, senle birlikte anneanene göz kulak olacağız. Baban taaaaa sen küçücükken bu hafta Londra’ya gitmeye karar vermişti. Sana alışveriş bahane, Manchester United-Bjk maçı şahane! Anlayacağın iş başa düştü. Bakalım haftasonu sana neler beğeneceğim?

One Response to 23 haftalık göbek

  1. Beyza dedi ki:

    bana yetişmişsin göbek olarak 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress | Designed by: seo company | Thanks to seo services, seo company and seo company